Projektově řídíme aplikaci DetoxMe a luxusní Villu Memories

Už v prosinci jsme se sešli s Martinem Ditmarem, ostříleným a úspěšným podnikatelem, který rozjížděl velké značky po celé Evropě. Před pár lety vybudoval luxusní resort Villa Memories u Zlína a teď se rozhodl, že chce mobilní aplikaci, která pomůže lidem se detoxikovat a žít zdravě. Oslovil nás s tím, zda mu pomůžeme v roli projekťáků obou projektů. Kombinace luxusu, zdraví, jídla, wellness a mobilní aplikace se nám zalíbila a kývli jsme. S Martinem je dobrá řeč a svou práci má rád, stejně jako my!

Pro vysvětlení…

Apliakce DetoxMe vychází z ájurvédy, což je tisíce let stará východní medicína. Vyplníte dotazník, zjistíte, jaký jste typ osobnosti a aplikace Vám podle odpovědí sestaví jídelníček na jeden nebo tři měsíce. Hlavní výhodou je, že aplikace zohledňuje Vaše osobní cíle, tedy za chcete otěhotnět (pouze pro ženy 😉 ), hubnout, zlepšit pleť nebo celkově nabrat energii a chuť do života. Ke svému plánu dostanete vždy nákupní seznam potravin, takže už nebudete kupovat věci, které nepotřebujete. A budete překvapení, všechno pro vaření podle ájurvédy nakoupíte třeba i v Tescu. Hlavně jsou všechna jídla jednoduchá, pestrá a jejich příprava Vás bude bavit.

Video k aplikaci je tady a stránky tady.

Villa Memories je krásný a luxusní resort se vším všudy. Sauna, bazén, materiály z Afriky, iPad na každém pokoji, čtyřkolky, velká zahrada, vinný sklep, grilování a masáže všeho druhu. Prostě nádhera a absolutní pohoda v dokonalém luxusu a navíc docela mimo civilizaci.

Jak může vypadat takový relax ve Ville Memories uvidíte tady a webovky jsem zase tady.

IMG_4788 Memories 7122